Sobota 20. 4. 2024

Ponuky práce

Základná škola s materskou školou Cigeľ

vyhlasuje výberové konanie

Pracovná pozícia : pedagogický  asistent v MŠ

Rozsah úväzku50 %

Nástup : 1.9.2023

Požiadavky na vzdelanie:

Odborná a pedagogická spôsobilosť pre príslušný druh a typ školy podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

– Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Pedagogické vedy
– Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo
– Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore pedagogický asistent
– Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v skupine odborov Pedagogické vedy
– Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa v skupine odborov Učiteľstvo a Pedagogické vedy

Všeobecné požiadavky:
– kladný vzťah k deťom, skúsenosti s prácou s deťmi so zdravotným znevýhodnením
– občianska a morálna bezúhonnosť
– flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť

Dokumenty – Žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať  na zsmscigel@zoznam.sk do 20.8.2023. Informovať o úspešnosti budeme len vybraného uchádzača.

Informácie o plate:
V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, plat zamestnanca bude v závislosti od platovej triedy a dĺžky započítanej praxe.